Seznam oblíbených adres I.

napsal admin

September, 2008

Naposledy upraveno: 13.September, 2008

Obsah:

Je sobota večer a v Trnavě je nuda: venku fouká vítr a právě v centru města probíhá Tradiční Trnavský Jarmok (klasika: burčák, cikánská, hudba z ampliónů, kolotoče, však to znáte). Nechce se mi tam jet, protože jsem celý den pomáhal uklízet byt a trochu jsem z toho zničen.

Tak právě ležím na pohovce a “brousím” po netu. A abych i Vás něčím inspiroval, přikládám seznam mých oblíbených adres, které pravidelněji navštěvuji.

Webtrh fórum

Webtrh.cz je místo, kde se potkávají pochybné individua jako jsem já. Jak ho ještě nepoznáte a trochu “vrtáte” do internetu, stránek anebo k nim máte jenom blízko, navštivte ho.

Domainer.sk – spekulace s doménami

Domainer.sk je slovenské fórum věnované výhradně doménám. Můžete tu nabízet nebo poptávat své domény, nechat si je ohodnotit a sosat informace o možnosti monetizace. Je poměrně mladé a když jste starší, spekulace s doménami vám něco říká a rozumíte ještě trochu slovensky, navštivte ho.

Warhammer Alliance – anglické fórum o nové MMORPG

Warhammer Online je nová MMORPG hra s PvP zaměřením, které se spouští tento víkend. Komunita lidí se právě schází na fóre Warhammer Alliance. Ti z vás, který tráví čas u Warcraft-u by měli na chvíli procitnout a poohlídnout se po nové hře. Warhammer by mohl být tou pravou. Já ji hrát na 99% nebudu, svou závislost na hrách jsem si snad už odbyl.

Na dnes je to snad všechno. Seznam není kompletní, zmínil jsem jen fóra které pravidelně čtu. Navštěvuji i pár blogů, ale o nich až příště. Zatím můžete do komentářů napsat vlastní oblíbené adresy (nech mám co číst) a/anebo se přihlásit k odebírání RSS. Děkuji!

pridej.cz

[Kategorie: Internet] [TrackBack URL] [RSS] [RSS(Komentáře)]


Komentáře

  1. Tom@S 19.September, 2008 napsal:

    Diky za link, vidim ze si to blogovanie zobral utokom :)

  2. Anonim 1.November, 2008 napsal:

    A kde jsou adresy?

Přidej komentář


© 2008 Kiwwisk na internetu píše Andrej Kesely | Další odkazy: slevy v českých obchodech