Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/kiwwisk.cz/htdocs/wp-content/plugins/dd-sitemap-gen/dd-sitemap-gen.php on line 44
Červenec, 2009 | Kiwwisk na internetu Kiwwisk na internetu

Archive for Červenec, 2009

Čvc 25

Někdy je třeba zvolnit tempo

Někdy si říkám, že pracuji moc a vůbec si neužívám. Tak jsem to chtěl tento týden napravit a vyrazil jsem ve středu na kole. Cíl byl Balaton, HU. Někdo si představuje relax tím, že se jde opálit k moři, pro mě je ale větší relax, když sednu na kolo a vyrazím na pár dní na cesty.

Po skoro půl roce, co jsem si nedopřál pořádný dovolený (naposledy lyžování v Alpách) jsem se bál, jestli nevyplivnu duši již po pár km. Ale vše dobře dopadlo a já ji vyplivl až po pár desítek km 🙂

Bál jsem se, že místní maďarští domorodci budou ke mě ne příliš zdvořilí, neb mám kolo oblepený slovenskými znaky a i moje „maďarština“ není na příliš vysoké úrovni. Na moje překvapení byli velmi milí a po něco nad 370 km (3 dny cesty) jsem dojel do cíle. Zaplatil jsem 350 HUF za okoupání na půl hodinky v jezeře, nastoupil na vlak a teď tu píši do blogísku.

p.s.: teď právě čtu, že ve čtvrtek byla nějaká bouřka. I bylo mě divné, že když jsem ze čtvrtku na pátek stanoval, tak příšerně foukalo, blýskalo se ale napodiv nebylo nic slyšet, ani nepadal déšť. Na SME.sk je fajn článek, kde je vidno „kvalita“ novostaveb.

0
comments