Bře 17

Master Of Magic a chřipka

Už třetí den ležím v posteli s horečkami nad 38 stupňů Celsia, notebook mám položený na prsou a vážně se mi nechce do ničeho dokopat. Neměl jsem ještě vytahovat to kolo, byla to chyba.

Co se za víkend stalo? Server Marigold.cz publikoval o víkendu článek, kde se zmínil o projektu mého kolegy Hypotekář.cz. Na návštěvnost stránky to má blahodárný vliv a je to znát i druhý den po.

Je výhodou WordPressu, že u článků se dá nastavit, kdy se můžou zobrazit. Takto mám nastavených ve frontě X článků a o nic se nestarám (s tou horečkou jede psaní článků fakt těžko).

Co tedy dělám. Našel sem stránku s „opuštěnými“ hrami Abandonia a hned jsem si vybavil mé mládí, bez rozmyslu promrhané u počítače :-).

Jednu hru jsem si i stáhl, jmenuje se Master Of Magic. Je to klon Civilizace s magickými potvůrkami a kouzly a to vše běží v úžasné grafice 320×200.

 Screenshot ze hry Master Of Magic

Jestli jste fanda Civilizace a máte čas na takovéhle blbůstky, Master Of Magic vám nic jiného než odporoučím.

2
comments

2 komentáře

  1. Michal napsal:

    Tohle je fakt moc pěkná hra, akorát je to strašný žrout času. Upřímně řečeno se mi docela stýská po starých hrách, zejména po klasických čtverečkových dungeonech tipu Brány Skeldalu nebo Eye of the Beholder. Ještě, že se ty hry dají dnes zadarmo stáhnout a hrát.

  2. Subbaa napsal:

    U téhle hry jsem taky ztrávil dost času a o Civilizaci ani nemluvě.Já si při posledni chřipce stáhl Wormsy jak psal Michal ještě že tyhle starší hry už jsou zadačo

Reply