Pro 31

Rok se s rokem sešel

Tak a je to tady. Za námi je rok 2008 a před námi fungl nový, ještě nepopsaný, rok 2009. Je tedy čas se aspoň na minutku zastavit a zrekapitulovat, co se vlastně stalo. A co se mě týče, stalo se toho požehnaně.

Po celý rok 2008 jsem makal (a makám) jak barevnej, abych už nikdy nemusel znovu zopakovat to, co jsem musel po škole – korporátní práce programátora-údržbáře, život vysávající porady o ničem, vedení, které neví kolikátá bije (ale na bonusy si i tak přijde) a tak bych mohl pokračovat dále.

Přesně o takovémhle čase před rokem jsem byl úplně na 0. Nevlastnil jsem žádnou doménu (no, vlastně 1, nepodstatnou), nevěděl co je to parkování domén, monetizace domén, SEO a podobné „hlouposti“. Musel jsem se každý den strávit ve staré práci 8 hodin, i když ze zpětného pohledu by na to stačilo 10 minut.

Teď po roku těch domén je podstatně víc, na velké části běží i nějaký ten projekt a já dal v září zbohem a šáteček mé staré práci. I co se týče jiných, než pracovních aktivit, myslím, že rok 2008 byl bohatý. S kamarádem jsme na kole přešli z Brna až do Benátek (tam to na kole nedoporučuji…). Někdy v budoucnu snad přibude fotogalerie, byl to skvělý výlet.

A co čekám od roku 2009? Tak, samozřejmě to, co se nedá za peníze koupit: láska, zdraví a podobné „drobnosti“. Pracovně vím, že kolik tomu dám času, tolik to pocítím na šeku na konci měsíce a už se na práci těším.

Tak, přeji Vám šťastný Nový Rok 2009. Určitě se potkáme v cyberprostoru! 😎

2
comments

2 komentáře

  1. tak to si sa v domainingu celkom rychlo rozbehol, drzim palce aj do buduceho roku

  2. admin napsal:

    @paintball a rafting: oproti ahydovi jenom drobne 😉

Reply