Rychlé zjištění hledanosti klíčového slova na Seznamu

napsal admin

February, 2008

Naposledy upraveno: 22.February, 2008

Všichni určitě víme, že hodný Seznam poskytuje webmasterům kopec užitečných čí méně užitečných nástrojů. Mezi těmi užitečnými je i zjištění hledanosti klíčových slov a frází.

Zde poskytnu malý trik do vyhledávače Opera (dá se ale určitě praktikovat i ve Firefox-e). Aby jste nemuseli pokaždé otvírat stránku Seznamu, popřípadě ji mít v záložkách (bookmarcích), můžete jsi snadno vytvořit vlastní vyhledávač hledanosti klíčových slov a umístit si ho na lištičku v Opeře.

Stačí když:

Pozoroval jsem problém s diakritikou, ale to nemusí být problém Seznamu ale mé Opery (používám betu Opery 9.50).

pridej.cz

[Kategorie: Internet, Seznam] [TrackBack URL] [RSS] [RSS(Komentáře)]


Komentáře

  1. Adidas NMD Runner PK Custom Navy 25.March, 2017 napsal:

    There are actually numerous particulars like that to take into consideration. That is a great level to deliver up. I provide the thoughts above as basic inspiration but clearly there are questions just like the one you bring up where the most important factor will probably be working in trustworthy good faith. I don?t know if best practices have emerged round issues like that, however I am sure that your job is clearly recognized as a fair game. Each boys and girls feel the impact of just a moment抯 pleasure, for the remainder of their lives.

Přidej komentář


© 2008 Kiwwisk na internetu píše Andrej Kesely | Další odkazy: slevy v českých obchodech